Kontakt os

Kundeservice og support:
Mandag til fredag: 10.00–14.00
Telefon: 81 40 96 79
Mail: kontakt@nb-medier.dk

Salg og annoncering:
Abonnementsløsninger:
Helle Westerholt
Telefon: 92 92 63 40
Mail: hellew@nb-medier.dk

Jobannoncering:
Mads Rosenlund Jensen
Telefon: 44 12 15 08
Mail: madsr@nb-medier.dk

Redaktion:
Telefon: 6143 1066
Mail: mads@nb-medier.dk

Bogholder:
Alle fakturaer skal sendes til:
bogholder@nb-medier.dk

Mads Høyer

Kontakt redaktør for NB-Social
Mail: mads@nb-medier.dk

Arne Ullum

Kontakt chefredaktør Arne Ullum
Mail: arne@nb-medier.dk

Vi bestræber os på at besvare henvendelser indenfor 24 timer.

Cookie- og privatlivspolitik

NB-Social er en del af NB-Medier ApS
CVR-nr.: 38270095

Selskabet og alle ejere er fuldt skattepligtige i Danmark